geciktirici spreyler

Erkeklerin Yardımcısı Geciktirici Spreyler

Cinsel Sağlık Erkekler Arasında

Cinsel yaşam ne kadar gizli saklı konuşulup kapalı kapılar ardında yaşansa da esasında yaşamın temelidir. Kadın ve erkeği bir arada tutan ve bağını arttıran yegane durumdur. Bu yüzden cinsel yaşamda meydana gelebilecek sorunlarda kişileri yakından ilgilendirmektedir. Cinsel yaşamda özellikle erkeklerin kabusu olan sorunlardan biri de erken boşalmadır. Erken boşalma her ne kadar erkeklerin yaşadığı bir sorun olsa da ilişki sırasında meydana geldiği için hem partnerini hem de kendisini hüsrana uğratan oldukça can sıkıcı bir durumdur. Bu yazımızda sizlere erken boşalmayı önleyecek ve erkekleri bu can sıkan problemden kurtaran ürün olan geciktirici spreyden bahsedeceğiz. Fakat onun öncesinde erken boşalma nedir kısaca bahsetmek isteriz.

Erken boşalma; erkeğin ereksiyon olmasından sonra kısa süre içinde istemsiz boşalma durumudur. Erkek ereksiyon halini ilişki sırasında kontrol edemez ve istemsiz olarak boşalmaktadır. Normal olarak boşalma durumu erkeğin kontrolünde olan bir durumdur. Cinsel ilişki sırasında öncelikle partnerinin boşalmasını sağlar ve daha sonra kendisi boşalarak cinsel ilişkiyi haz alarak tamamlar. Fakat erken boşalma sorunu bu durumu oldukça olumsuz yönde etkiler. Erken boşalan erkek hem ilişkiden haz alamaz hem de partnerini mutlu edemez. Dolayısıyla bu durum hem kendisi hem de partneri açısından sorun olmaya başlayacaktır. Erken boşalma çoğu zaman erkeklerin başına gelen bir durumdur. Psikolojik olarak zor bir dönemden geçen erkekler çoğunlukla erken boşalma sorununu yaşamaktadır. Fakat bu geçici bir durum olacaktır. Bunun dışında sürekli bu durumu yaşayan erkeklerde ise bir zaman sonra cinsel isteksizlik durumu da başlayacaktır.

Artık erken boşalma sorunu çözmek oldukça kolay bir sorun haline gelmiştir. Erken boşalma sorunu yaşayan çoğu erkek, bu sorunu çözebilmek adına yardımcı ürünlere başvurmaktadır. Bu yardımcı ürünlerin başında da geciktirici sprey gelmektedir. Erken boşalma sorununu ortadan kaldıran ve erkekleri bu can sıkıcı durumdan kurtaran geciktirici sprey nedir gelin yakından inceleyelim.

Geciktirici Sprey Nedir?

Erken boşalma sorununa çare olarak kullanılan ve yardımcı bir ürün olan geciktirici sprey, cinsel ilişki sırasında erken boşamayı önler ya da ilişkiyi istenenden daha uzun sürmesini sağlar. Esasında yalnızca erken boşalma sorunu yaşayan kişiler için değil, aynı zamanda uzun süren cinsel ilişkiden zevk alan partnerler içinde kullanılan bir üründür. Geciktirici sprey sayesinde erken boşalma problemi yaşamadan sağlıklı bir cinsel ilişkinin tadını çıkartabilirsiniz. Geciktirici sprey hakkında detaylı bilgilere gelin birlikte göz atalım.

Geciktirici Sprey Nasıl Kullanılır?

geciktirici sprey nasıl kullanılır

Erkeklerin kâbusu haline gelen erken boşalmaya etkili çözüm olan geciktirici sprey kadar, ürünün kullanımı da oldukça önemlidir. Geciktirici sprey kullanımı şayet doğru yapılmazsa, ilişki sırasında yaşanan erken boşalma sorunu maalesef tekrar yaşanacaktır. Bu yüzden ürünün doğru kullanılması oldukça önemlidir. O halde gelelim geciktirici sprey nasıl kullanılır ve ilişkiden kaç dakika önce kullanılır detayları ile birlikte anlatmaya. Erkeklerin ilişki sırasında zevk aldığı ve uyarıldığı bölge bildiğiniz üzere sünnet bölgesi olarak bilinen penis başıdır. Dolayısıyla geçici spreyin uygulanması gereken bölgede sünnet bölgesi olarak adlandırılan bölgedir. Geçici sprey ilişkiye girmeden yaklaşık dakika öncesinde uygulanması gerekmektedir. Penis ucuna 4 ya da 5 kez sıktıktan sonra elinizle masaj yaparak deriye iyice yedirilir.   Daha sonra testislere de 2-3 kez geçici sprey sıkılması gerekmektedir. Yaklaşık 10 dakika sonra cinsel ilişkiye girilmelidir. Geciktirici sprey kullanarak erken boşalmanın verdiği rahatsızlıktan kurtulabilir ve ilişkiden haz almayı sağlayabilirsiniz.

Eczanelerde Satılan Geciktirici Spreyler

Erkeklerin erken boşalma sorunun kısa sürede çözerek onları mutlu sona ulaştıran geciktirici spreylerin nasıl temin edildiği de merak edilen sorular arasında yer almaktadır. Özellikle de geciktirici sprey eczanelerde var mı sorusu sıkça sorulan sorular arasında yer almaktadır. Piyasada Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanan ve bilimsel olarak da erken boşalma sorununa çözüm olarak görülen geciktirici spreyler eczanelerde satılmaktadır. Eczanelerde sıkça rast geleceğiniz geciktirici spreyler ise; Stag9000, Delay48000 ve Novagra olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu 3 geciktirici sprey Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanan spreyler arasında yer almaktadır.

Geciktirici Sprey Fiyatları

geciktirici fiyatları

Geciktirici sprey almayı düşünen kişilerin kafasında oluşan sorulardan biri de elbette geciktirici spreylerin fiyatları olacaktır. Bizde sizler için geciktirici sprey fiyatları hakkında araştırmalar yaptık. Genel olarak sprey fiyatları 40 ile 80 TL arasında değişebilmektedir. Belirtmekte fayda var ki; fiyatı bu fiyat aralığından daha düşük olan spreyler merdiven altında üretilen ve maalesef para tuzağı olan sahte ürünlerdir. Bunun dışında değinmemiz gereken bir diğer konu da eczanede satılan spreylerin fiyatıdır. İnternet üzerinde satılan geciktirici spreylere nazaran eczanelerde satılan ürünlerin fiyatı daha yüksek olacaktır. Eczanede satılan spreylerin fiyatı ortalama 100 TL ile 180 TL arasında değişebilmektedir.

En İyi Geciktirici Sprey

Alınan ürün her ne olursa yapılacak olan ilk araştırma hangisinin en iyi olduğudur. Özellikle erken boşalma gibi erkeklerin kâbusu olan ciddi bir sorunu çözmek için mutlaka en iyi geciktirici sprey hangisidir mutlaka araştırılmaktadır. Aslına bakılacak olursa kişilerin en iyi sprey bu marka gibi yaptığı yorumlar, tamamen kendilerinde yarattığı etkilerden yola çıkılarak belirtilir. Bunun dışında spreylerin etkileri kişiden kişiye farklılıklar gösterebilmektedir. Bu yüzden en iyi geciktirici spreyin hangisi olduğuna ürünleri kullanarak karar verebilirsiniz.

Geciktirici Spreylerin Zararları

Geciktirici spreyin cinsel sağlığa olan katkısı kadar zararı olup olmadığı da merak edilmektedir. Özellikle Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ürünler birtakım klinik testlerden geçerek insan geciktirici sprey zararlarısağlığına zararı olmadığı kanıtlanmıştır. Fakat burada dikkat edilmesi gereken nokta, alınan ürünün merdiven altı ürün olmaması gerektiğidir. Çünkü bu tarz sahte ürünler hem insan sağlığına hem de kişilerin cinsel organlarına ciddi şekilde zarar verebilmektedir. Merdiven altı üretilen sahte ürünlerin kişilere vermiş olduğu zararlar ise şöyledir;

 • Geciktirme etkisi olmaz ya da çok kısa olmaktadır,
 • Erkek sperminin kalitesini düşürür,
 • Peniste kaşıntı, yanma ve tahriş gibi olumsuz etkiler görülebilir,
 • Kadınların cinsel organını tahriş edebilir,
 • Erkekte ereksiyon sorunu oluşabilir

Geciktirici Sprey Nerelerde Satılır?

Geciktirici sprey satın almayı düşünen kişiler ürünü nereden temin edebileceğini de öğrenmek isterler. Geciktirici spreyi temin edeceğiniz yerler Eczaneler, İnternet Siteleri, Sex Shop ve Aktarlar olarak sıralaya bilmekteyiz. Bunun dışında süpermarketlerde, BİM, A101, Migros gibi marketlerde geciktirici sprey satılmamaktadır.

Geciktirici Sprey Markaları

Geciktirici sprey hakkında merak ettiğiniz detaylı bilgileri sizlere aktarmaya çalıştık. Son olarak geciktirici sprey markaları arasında en çok tercih edilen ürünleri ve ürünler hakkında kısa bilgileri de sizlere aktarmak istiyoruz. Erken boşalma sorunu yaşayan ya da cinsel ilişki süresini daha uzun yaşamak isteyen kişilerin en çok tercih ettiği geciktirici sprey markalarına gelin birlikte göz atalım.

 • Stag 9000: Geciktirici sprey markaları arasında en çok tercih edilen ürünlerden biri olan Stag9000 Almanya’da üretilen bir üründür. Fakat İngiltere üretim olarak satılan ürünler tamamen sahtedir ve orijinal değildir.Stag9000 geciktirici sprey 20 ML olarak üretilmektedir. İçeriğinde Karanfil Yağı, Nane Yaprağı Yağı, Susam Yağı, Coryophylli Oleum, Viola Odorata ve Sesami Oleum bulunmaktadır ve bitkisel içerikli bir üründür. Cinsel ilişkiden 5-10 dakika önce penis ucuna 4-5 kez sıkarak kullanmanız gerekir. Stag9000 geciktirici spreyin satış fiyatı1 kutu için 45 TL, 2 kutu için 79 TL ve 3 kutu için ise 109 TL olarak belirlenmiştir. Ürüne internet sitesi üzerinden kolaylıkla ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz.
 • Viga50000: Yine bir Almanya üretimi olan geciktirici sprey Viga50000 en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. İçeriğinde E vitamini, susam yağı, nane yaprağı yağı ve doğal yağlar yer almaktadır. Sprey 45 ML olarak tüketiciye sunulmaktadır. Diğer ürünlerde olduğu gibi cinsel ilişkiden 10 dakika önce penis ucuna ve testislere 3-5kes püskürtülerek kullanılmaktadır. Viga50000 geciktirici spreyin satış fiyatı 1 kutu için 39 TL, 2 kutu için 69 TL,3 kutu için ise 95 TL olarak belirlenmiştir. Ürünü internet üzerinden kolaylıkla sipariş edebilirsiniz.
 • Delay 48000: Geciktirici sprey markaları arasından en bilinen ürünler arasında yer edinen Delay 48000 de yine bir Almanya üretimi takviye ürünü olarak karşımıza çıkmaktadır. Spreyin içeriğinde saf su, L-arginine, methy nicotine, glycerin, methylparaben, phenoxyethanol, cellulose, propylparaben, nicotine, propylene, glycol ve hydrxyehyl bulunmaktadır. Ayrıca Delay 48000 e vitamini de içermektedir. Ürün 45 ML olarak üretilmekte olup, kullanım şekli ilişkiden 10 dakika önce belirtilen bölgeye 4-5 kez püskürtmeyle yeterli olacaktır. Delay 48000 1 adet kutu fiyatı 39 TL,2 kutu 69 TL ve 3 kutu ise 95 TL olarak satılmaktadır. Ürünü internet üzerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz.
 • Scream Delay Sprey: Bir diğer geciktirici markası da Scream Delay Sprey olarak karşımıza çıkmaktadır. Üstelik Scream Delay Sprey yerli yani Türkiye’de üretilen bir üründür. İçeriğine bakacak olursak karanfil yağı, leylak yağı, Deionized water, Ethyl alcohol ve Clove Oil’den oluşmaktadır. Sprey 45 CC olarak satışa sunulmuştur. Ürünün piyasa fiyatı 30 ile 50 TL arasında değişmektedir.
 • Porcodile: Yurt dışında üretilen ve sıkça kullanılan spreyler arasında yer alan Porcodile sprey 45 CC olarak satılmaktadır. Ürün içeriğinde Aloe Vera Oil, Clove Oil, Ginseng Panax, Tocopheryl Acetate, Susame Oil, Ethyl Alcohol, Green Tea Oil ve Aqua yer almaktadır. Porcodile Sprey internet üzerinde 30 ile 50 TL arasında satılmaktadır.

Erkeklerin Yardımcısı Geciktirici Spreyler” makalemizde 1 yorum bulunmaktadır.

 1. Delay 48000 ve Stag 9000 isimli geciktirici spreyleri kullanarak etki gördüm. İlişki sürelerini ciddi anlamda uzatıyorlar. 0531 616 98 83 numaralı telefondan satın almıştım geçen yıl. hala çalışıyorlar ise ihtiyacı olan arkadaşlar arayıp satın alabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir