titan jel

Erkeklerin Sözde Yeni Gözdesi Titan Jel

İşe Yarar mı?

Son zamanlarda radyo, televizyon ve e-ticaret satış sitelerinde hatta bir çok yetişkin içerikli konulu film sitelerinde sıkça karşılaşmakta olduğumuz Titan Jel isimli sözde penis büyütücü ürün dikkatlerimizden kaçmadı. Şuan bir çok sosyal medya da karşımıza çıksa da kısa süre içerisinde bu tarz markaların yok olacağından emin olabilirsiniz. Arama motorları üzerinden de halkın yoğun ilgisinin olduğunu tespit ettikten sonra bu ürünü incelemeye kadar verdik. Bu makalemizde son zamanlarda sıkça karşılaştığımız meşhur penis büyütücü krem Titan Jel’in incelemesini tüm detayları ile yapmaya çalışacağız.

Titan Jel Nedir ?

İtalya’da penis boyundan memnun olmayan erkekler için üretilmiş olan Titan Jel, bu sorundan muzdarip olan erkeklerin yoğun ilgisi ile karşılaşmışpenis büyütücü jel ve ciddi anlamda satış rakamlarına erişmiştir. Bu ilgiyi gören Türk girişimci kardeşlerimiz de vakit kaybetmeden aynı isim ve ambalaj ile birlikte bu ürünü İstanbul Tahtakale mevkisinde hızlıca üretmişlerdir. Yani Türkiye’de satılmakta olan ürün ile orijinal olan ve İtalya’da satılan ürünün ambalaj ve logo haricinde kesinlikle hiç bir bağlantısı ve ilgisi bulunmamaktadır. Zaten ülkemizin resmi bakanlık mevzuatına göre de bu tarz ürünlerin ithalatının gerçekleştirilmesi resmi olarak mümkün değildir. Yani nedir diyecek olursak, aslında yurt dışında penisi büyütmek için üretilen fakat ülkemizde ise ümit satarak para kazanılan bir krem çeşididir.

Titan Jel Gerçeği

Penisi 3 aylık süreç içerisinde 6 santimden daha fazla büyüttüğü iddia edilen Titan Gel’in maalesef bu şekilde bir etkisi bulunmamaktadır. Sadece psikolojik olarak bunalımda olan erkeklerin ümitlerini çalarak, para kazanmayı hedefleyen bu tarz firmaların bir oyunundan ibarettir.

Satılmakta olan ürünleri incelediğimiz zaman farklı satıcılar tarafından farklı içeriklerde ve farklı boyutlarda Titan’ın satıldığını görebilmekteyiz. Ürün içeriklerini detaylı olarak incelediğimiz zaman ise para harcayıp az da olsa etki göstersin diyen üreticilerin bazıları “botoks” etken maddesini jelin içerisine koyarak anlık bir büyüme olmasını hedeflemişlerdir. Tabi ki burada belirtmemiz gerekir ki, oluşan büyüme bahsedildiği gibi 6-7 santim değil 1-1,5 cm civarında olacak ve jelin etkisi geçtikten sonra da eski haline dönüşüm gerçekleşecektir. Yani Titan Jel işe yarıyor mu diye merak ediyorsanız kısa süreliğine ufak bir penis büyümesi ile karşılaşmanız mümkün olsa bile kalıcı bir şekilde hayallerinize ulaşmanız pek de mümkün titan jel penis büyütür mügörünmemektedir.Titan Jel’in etkilerini bu şekilde anlatmış olduk.

Satıcıların yazdıkları makaleleri ve çektikleri tanıtım videolarını izlediğimiz zaman ise bu ürünün 1 kutu kullanımın yeterli olmadığı bundan dolayı da en az 3 kutu kullanılması gerektiği yazmaktadır. Sanırım bu da denk getirilen müşteriyi son damlasına kadar sömürmek mantığı oluyor. Daha az müşteriye daha çok malzeme satışı gerçekleştirerek kısa sürede daha çok para toplamanın günümüz versiyonu. “En az 3 kutu kullanacaksınız ki kalcı bir büyüme gerçekleşecek beyefendi” şeklinde yönlendirmeler ile karşılamanız muhtemeldir.

Titan Jel Fiyat Araştırması

Titan Jel’in fiyatları hakkında da bilgi verelim. 1 kutusunun satış fiyatı genellikle 80-100 TL arasındadır. Fakat detaylı bir araştırma yaparsanız Titan Jel’e 39 TL’ye kadar ulaşmanız mümkündür. Malum 3 kutu kullanmamız öneriliyor ya 3 kutu fiyatına ise 180-200 TL arasında bir ücret istenmektedir. Fakat yine 3 kutusunu 99 TL’ye kadar satan firmalar da mevcut.

Malumunuz üzere orijinal ürün olmadığı ve vergilendirme yapılmadığından dolayı üretim maliyetleri de bir hayli düşük. Fason kozmetik üreticilerinden edindiğimiz bilgilere göre Türkiye’de satılan jelin aynısından 1.000 adet ürettirmek istediğimiz zaman bize gelen teklif 5.000 TL’ye kadar düştü. Adeti daha da yükselttiğimiz zaman bu fiyat 3.000 TL’ye kadar düştü. Yani ürün başına 3 TL. Buna ambalaj ve kutu maliyetlerini de eklediğimiz zaman 3.5 TL civarında bir fiyat ile karşılaştık. Haliyle de bu ürünü 30 TL civarında satış yapanların olmasını doğal olarak karşılamak gerekir.

Titan Jel Nerelerde Satılıyor ?

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki eczanelerde bu jelin satışı yapılmamaktadır. Yasal bir ürün olmadığından dolayı eczane ve benzeri resmi yerlerde bulmanız mümkün değildir. Bu ürün sadece İnternet üzerinden faaliyet gösteren e-ticaret sitelerinde ve sex shop benzeri yerlerde satılmaktadır. Araştırma yaparken karşılaştığımız en enteresan olay ise Titan Jel’e N11, Gittigidiyor, Hepsiburada gibi kurumsal ve büyük firmaların ürünleri arasında karşılaşmamız olmuştur. Tabi burada firmalar kendileri ürünün satışı gerçekleştirmiyorlar. Bu kurumsal firmalar üzerinden üyelik alıp satış gerçekleştiren alt firmalar ürünleri bu alışveriş merkezlerinde sergilemektedirler. Fakat yine de bu tarz ürünlerin bu tarz yerlerde satışının yapılması ne kadar doğru tartışılır..

gittigidiyor penis büyütücü
Gittigidiyor’da Titan Jel satılıyormuş.

Bazı kişiler ise Google’a Bim, A101, Şok gibi indirimli satış gerçekleştiren makro marketlerde Titan Jel veya diğer penis büyütücü ürünlerin satışının yapılıp yapılmadığını sormuşlar. Boşuna zaman kaybetmelerini istemediğimizden dolayı hızlı bir şekilde kesinlikle satılmaz dememiz yeterli olur sanırım.

Nasıl Kullanılır ?

Çok tavsiye etmesek de ben bunu aldım kardeşim size ne ki bana nasıl kullanılacağından bahsedin diyen okurlarımız da olabilir. Saygı duyarız efendim. O zaman kısaca Titan Jel’i nasıl kullanacağımızdan bahsedelim.

Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 sefer nohut tanesi kadar penisin sap kısmına tamamen masaj yaparak yedirmeniz yeterli olacaktır. Nasıl ki elimize bir krem sürdüğümüz zaman tamamen yedirinceye kadar ovalama işlemini yapıyorsak, bu kremi de aynı şekilde malum bölgeye uygulayabiliriz. Bazı satıcı firmalar bu uygulamadan sonra penisin yıkanmaması gerektiğini belirtmiş olsalar da biz yine de en fazla 1 saat sonra yıkanmasını veya en azından ıslak mendil ile temizlenmesini tavsiye ediyoruz. Etki edecek olsa zaten belirttiğimiz süre içerisinde fazlasıyla etki etmiş olacaktır.

titan jel nasıl kullanılır

Yan Etkileri

Yurt dışında satılan orijinal ürünün her ne kadar yan etkisinin olmadığı belirtilse de Türkiye’de satılan Titan Jel’ler için o kadar kesin konuşmak maalesef mümkün değildir. Çünkü aynı marka adı altında satılan farklı farklı içeriğe sahip bir çok ürün bulunmaktadır. Google’ın görseller bölümünden arama yaparsanız zaten farklı farklı ürünler olduğunu görebilirsiniz. Dilerseniz buraya tıklayarak sonuçları kendiniz inceleyiniz.

Ürün içerikleri aynı olmadığından ve daha kötüsü ambalaj üzerinde yer alan ürün içerikleri ve gerçek jelin içerisine katılan ham maddelerin de aynı olmama ihtimallerine karşın net bir şekilde yan etkilerinden bahsetmek pek de mümkün değildir. Fakat en olası yan etkiler, penis bölgesinde tahriş, kızarıklık, geçici ereksiyon sorunları şeklinde sıralanabilir.

Bu arada bahsetmiş olduğumuz jeli canlı olarak görmek isterseniz de aşağıdaki videodan nasıl bir şey olduğunu inceleyebilirsiniz.

Yeri gelmişken bu ürün ile ilgili olarak yapılan kullanıcı yorumlarından ve şikayetlerinden de bahsedelim. İşin açıkçası bu tarz ürünü kullanan bir erkek kullanım bittikten sonra gelip kolay kolay satın aldığı firmaya yorum bırakıp gitmez. Cinsellik ülkemizde bastırılmış bir duygu olduğundan dolayı bu tarz geri dönüşler de maalesef çok olmamaktadır. Bundan dolayı satıcılar sitelerinde yer alan Titan Jel kullanıcı yorumları genellikle kendileri doldurmaktadırlar. Hatta bu iş için ekip kuran ve yorum sayfalarında, forum sitelerinden ürünlerini kullanıp memnun kaldıklarını söyleten firmalara bile şahit olmuşluğumuz vardır.

Titan Jel hakkında yapılan şikayet konularını incelediğimiz zaman isimsiz olarak yapılan bir çok şikayet ile karşılaşmak mümkün. Bizim derlediğimiz bir kaç şikayeti buradan yeri gelmişken paylaşalım.

titan penis büyütücü jel şikayet

titan şikayet var

Araştırma biraz daha derinleştirildiği zaman bu tarz bir çok şikayet ile karşılaşmak mümkündür. Şikayet Var sitesinde de bu ürün ile ilgili şikayetleri okumanız mümkündür.

Peki bu üründen de madem ki sonuç alamadık nasıl bir yol izlemeliyiz diyecek olursanız da, daha doğal yöntemler içeren penis büyütme tekniklerini uygulamanızı tavsiye edebiliriz. Örneğin , PeniXL penis kremi, penis büyütücü pompa gibi ürünlerden destek alabilirsiniz. Kısa süre içerisinde penis büyütme teknikleri ile ilgili olarak da bir inceleme makalesi kaleme almaya çalışacağız.

Titan Gel hakkında sizin de deneyiminiz varsa veya merak ettiğiniz konular varsa çekinmeden canlı destek bölümümüzden veya aşağıdaki yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

Düzeltme : 19 Aralık 2017 tarihi itibariyle N11 ve Hepsiburada.com‘da Titan Jel ürünlerinin satışının durduğunu fark ettik. Gittigidiyor.com da ise satışlar maalesef devam etmektedir.

Titan Gel Gold Sipariş Formu


Erkeklerin Sözde Yeni Gözdesi Titan Jel” makalemizde 14 yorum bulunmaktadır.

  1. Elbette. Genellikle 1-2 yıl olmaktadır. Satın aldığınız ürünün üzerinde penis büyütücü kremlerin son kullanım tarihleri yer almaktadır.

  1. Kardeşim ben Titan Jel kullandım fakat fayda göremedim. Penixl isimli bir krem var güzel etki gördüm onu tavsiye edebilirim.

  2. PeniXL isimli kremi kullanmıştım ben penis büyütücü olarak. Etki görmüştüm. Onu tavsiye edebilirim hocam. Titan jel kullandım fakat memnun kalmadım.

 1. Titan jel işe yarar mı diye çok merak ediyordum. Yazınızı okuduktan sonra çok da bir işe yaramadığını anladım. Bunun yerine kullanıcı yorumlarında tavsiye edilmekte olan PeniXL kremi kullanmaya karar verdim. Resmi sitesinden sipariş verdikten sonra 2 saat içerisinde İstanbul’da motorlu kurye tarafından ürünümü teslim aldım. 2 aydır kullanıyorum ve penis boyum 4 santim kadar büyüdü. 3. kutuyu bitirdikten sonra da yeniden buradan gördüğüm net etkiyi sizlerle paylaşacağım.

 2. Ben de satın almak için araştırma yaptım biraz. Titan Jel fiyatları her firmada değişkenlik gösteriyor. Ürünün fason bir ürün olduğunu buradan anladım. Çünkü gerçek işe yarayan ürünler distribütör firmalar tarafından tek fiyata satma koşulu ile pazarlanıyor. Kimi sitede jelin fiyatı 39 TL, kimisinde ise 139 TL. Hadi kampanya yaptılar diyeceğim ama kampanya %10 olur %25 olur, iki fiyat arasında bence bu kadar da uçurum olmamalı.

 3. Titan Jel yorumları gördüğüm kadarıyla çok da iç açıcı değil. Ben de işe yaramasından ziyade zararları hakkında korku ve endişelerim var. Rica etsem yazınıza zararlarını da ekler misiniz ? Kullanan arkadaşlar da şikayetleri ile birlikte gördükleri zararları da buraya yazarlarsa daha iyi olur.

  1. Doğan Bey, yan etkiler bölümünde Titan Jelin zararları hakkında detaylı bilgiler verdik efendim. Sanırım başlığında zararlı mı, zararları nelerdir diye geçirmediğimiz için atlamış olabilirsiniz. Rica etsem yazımızı yeniden okuyabilir misiniz?

  1. Titan Gel olarak satılan ürünler Türkiye’de üretilen sahte ürünlerdir Fatih Bey. Gold olan altın renkli Titen Gel’i kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir